Останні новини

Допомога ФОПам: на Банковій підрахували заявки бізнесу і закликали "прискоритися"

Той, хто подасть заявки в "перших рядах", отримає гроші до кінця місяця.

На порталі "Дія" розпочалась реєстрація заявок на отримання допомоги від держави для фізичних осіб-підприємців та їх працівників, які перебувають у "червоних" карантинних зонах. За день заявки подали близько 100 тисяч осіб.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу Офісу президента.

Читайте також: Як отримати карантинні виплати і в чому головна проблема

"Після реєстрації через мобільний додаток або Єдиний портал державних послуг "Дія" малі підприємці та їхні працівники, які перебувають у "червоних" карантинних зонах та діяльність яких постраждала від запроваджених обмежень, отримають з державного бюджету одноразову матеріальну виплату у розмірі 8 тисяч гривень", - йдеться у повідомленні.

Крім гарантованої державою допомоги, ФОПи та їх працівники зможуть додатково одержати виплати з місцевих бюджетів, якщо орган місцевого самоврядування ухвалить відповідне рішення.

Президент Володимир Зеленський закликав малих підприємців і працівників у "червоних" зонах активніше реєструвати заявки у "Дії", щоб уже цього місяця отримати держдопомогу.

"Малий і середній бізнес - одна з головних складових нашої економіки. Він створює близько 7 мільйонів робочих місць. Не можна допустити, щоб ці люди втратили роботу через коронакризу. Щоб закрили свій бізнес через неможливість прогодувати сім’ю. У важкі часи держава повинна підставити плече громадянам", - заявив Зеленський.

Нагадаємо:

  • Держава виплатить по 8 тис. гривень ФОПам та найманим працівникам тих бізнесів, які підпали під обмеження червоних зон. Інші виплати підприємцям мають забезпечити місцеві бюджети.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05