Останні новини

"Дорогий Миколаю! Пише тобі Вова": на Банковій поруч із ковзанкою відкриють святкову резиденцію

Резиденція запрацює 19 грудня

Біля Офісу Президента на вулиці Банковій у Києві, поруч із ковзанкою, яку вже почали встановлювати, відкриють резиденцію Святого Миколая. Вона відчинить свої двері для відвідувачів символічно, 19 грудня.

Про це повідомляє видання "Українські новини" із посиланням на пресслужбу ОП.

Резиденція запрацює в центрі столиці 19 грудня. В ній створять святковий майданчик "Миколай приймає друзів", а також каруселі, ковзанку, святкові фотозони та саму резиденцію Святого Миколая. Там діти можуть написати листа до Святого та відправити йому. Всі бажаючі можуть відвідати резиденцію з 10:00 по 21:00 щодня. 

Для відвідування святкових локацій всі бажаючі повинні мати засоби особистого захисту. Кількість відвідувачів будуть врегульовувати на вході.

Як Kyiv Live писав раніше, 30 листопада перед входом в Офіс Президента України на вул. Банковій почали монтувати та заливати ковзанку просто неба. Матеріали вже привезли під ОП і робочі взялися за облаштування.

Нагадаємо, у столиці в Великій лаврській дзвіниці Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника відкриється резиденція святого Миколая. Відвідати її можна буде всім, хто бажає, з понеділка по п'ятницю в період з 1 по 25 грудня.

Вийти в ефір
17.04