Останні новини

Дощова й малосніжна: головний синоптик спрогнозував, якою буде погода взимку

У Києві триває бабине літо. Однак з неділі у столиці почнуться дощі. Зиму в Україні теж прогнозують теплою. У грудні очікується плюсова температура, а на Новий рік сніг і заморозки.

Про це повідомив директор Українського гідромедцентру Микола Кульбіда. 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Mo3UgkET1B0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

За словами Кульбіди, зима буде дощовою та малосніжною. 

Крім того, він зазначив, що українські аграрії стривожені відсутністю дощів:

"Українські аграрії буди стривожені тим, що тривалий час не випадають дощі, окрім Західної України. Але погіршення стану посівів ще не спостерігалось. А 27-28 вересня пройдуть дощі по всій території України і це надзвичайно позитивно вплине на розвиток озими в культурі. І через тиждень нам слід теж чекати хвилю опадів по всій Україні."

Нагадаємо, 25 вересня Голосіївський районний суд м. Києва у ході чергового засідання у справі за обвинуваченням жінки, яка заморила голодом 1-річного сина, розглянув клопотання Київської місцевої прокуратури № 1 про продовження обвинуваченій строку запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Арешт продовжили ще на 2 місяці. 

Теги:
Вийти в ефір
01.11