Останні новини

Доставка китайської вакцини може затриматися, - Степанов

За його словами, затримки у постачанні - звична справа

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов заявив, що поставка до України другої вакцини - китайського препарату Sinovac - може затриматися. Попередньо, 6 березня до нас має прибути 700 тисяч доз цих ліків.

Про повідомляє Kyiv Live з посиланням на слова очільника відомства в ефірі "Україна 24".

Читайте також: Нова хвиля коронавірусу вже в Україні, - Радуцький

За словами Степанова, із 1,913 млн доз вакцини  Sinovac 700 тисяч має прибути після 30 днів, як минула реєстрація препарату. В Китаї її зареєстрували 6 лютого, утім глава МОЗ припускає, що доставку можуть затримати. Це нібито звична справа та глобальна проблема, зазначає високопосадовець.

"Ми отримуємо від них (СОVAX - міжнародна ініціатива доступу країн до вакцин від коронавірусу - прим. ред.) у січні лист, що в середині лютого ви отримаєте 117 тис. доз Pfizer і таку-то кількість AstraZeneca. Ми одразу показали цей лист і сказали, що отримали підтвердження. Ми поки не отримали підтвердження від Sinovac, тобто йдеться про перенесення термінів" - сказав Степанов.

Вакцина Sinovac Biotech (CoronaVac) діє, використовуючи вбиті частинки вірусу, таким чином впливаючи на організм мутагеном, але позбавляючи його серйозної реакції. Перевагою препарату називають можливість зберігання при температурі +2+8 градусів вище нуля - як і CoviShield, яким вже зараз вакцинують українців. Інші ліки від коронавірусу потребують наднизьких температур.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
14.04