Останні новини

"Друг підкинув": екс-учасника "Х-Фактору" затримали в метро за підроблене посвідчення

Андрій Мацевко наголошує, що документ йому не належить

Екс-учасник відомого українського талант-шоу "Х-Фактор", Андрій Мацевко був затриманий поліцейськими у київському метрополітені через те, що мав при собі підроблене пенсійне посвідчення.

Про це повідомляє Kyiv Live, посилаючись на Facebook.

Читайте також: на Київщині судитимуть депутата за підроблені документи та привласнення землі

Андрій Мацевко декілька разів намагався пройти кастинг відомого талант-шоу, але нічого не вийшло. Тому на цей раз він спробував пройти у київське метро по підробленому пенсійному посвідченню. І тут його знову спіткала невдача.

Правоохоронці затримали хлопця та відвезли до відділення поліції, де чоловік продовжив заперечувати свою провину. Андрій наполягав на тому, що посвідчення підкинув йому один з друзів, який займається підробкою документів.

"Знайшли в мене посвідчення в барсетці. Його мені підкинули. Підставив колишній друг. Хотів мене підставити, щоб зробити мені погано. Він підробляв собі, і підробив мені, а потім підкинув. Я цього не знав”, - каже Андрій.

Підробка документів та їх подальше використання тягне за собою кримінальну відповідальність. Інколи такі дії караються штрафом або арештом на строк від шести місяців до двох років.