Останні новини

ДТП з арматурою на Бишівській трасі не було: там знімали фільм

1 вересня  мережі з'явилося повідомлення, що на Бишівській трасі нібито сталася аварія в дусі "Пункту призначення": жінку простромило арматурою при зіткненні з вантажівкою. Але потім з'ясувалося, що то були зйомки фільму.

Про це повідомляє dtp.kiev.ua.

ДТП на Бишівській трасі вжахнула очевидців: жінку намагалися звільнити від арматуру, що її начеб-то проштрикнула. Пізніше з'ясувалося, що це були зйомки фільму.

Під попереднім постом про "аварію" люди почати писати, що такі "зіткнення" тривають вже три дні. Навіть поділилися назвою майбутнього екшену - "Виклик".

Вже скоро на каналі "Україна" вийде 40-серійна стрічка "Виклик", що розповість історії бійців ДСНС. Творці нового серіалу "Виклик" звернулися до новинних тем. IVORY films і телеканал Україна знімає серіал у співробітництві з рятувальними службами ДСНС.

У серіалі "‎Виклик" будуть присутні катастрофи, героїчні порятунки, безглузді аварії та миттєва реакція спецслужб. Проєкт, який наприкінці року вийде на телеканалі Україна, розповідають історії різних героїв, яких рятують робітники ДСНС. Зйомки проходять в Києві та Київській області.

Нагадаємо, 1 вересня у мережі з'явилась інформація, що у Києво-Святошинському районі на повороті трасі Р04 біля села Горбовичі трапилась безпрецедентна ДТП. З вантажівки на ходу вилетіла арматура та пройшла наскрізь легковий автомобіль, який їхав позаду. Про це повідомив Telegram-каналі "dtp.kiev.ua", порівнявши випадок із фільмом жахів "Пункт призначення". Як бачимо, порівняння було влучним.

Вийти в ефір