Останні новини

Дурова не спинити: Telegram презентував нову функцію

30 вересня у Telegram з'явиться можливість коментувати публікації у каналах. Опція поки працює у тестовому режимі у деяких з них. Для того, аби нею скористатися, слід оновити існуючу версію месенджера. До постів можна буде не лише писати коментарі, а й додавати стікери чи голосові повідомлення.

Апгрейд анонсував творець соцмережі Павло Дуров.

Фото: Владислав Гребельник

"Мені подобається в нашому впровадженні коментарів те, що вони не відрізняються від групового чату. Насправді всі коментарі на каналі розміщуються в групі, приєднаній до цього каналу. Це дає багато можливостей як для коментаторів (наприклад, додавання голосових повідомлень, наклейок, GIF-файлів тощо до коментарів), так і для адміністраторів (наприклад, обмеження цих самих додатків в коментарях)", - зазначив Дуров.

У оновленні також додали можливість проглянути всі медіафайли з усіх чатів і каналів в одній стрічці. Вони працюють так само, як папки, що з'явилися у месенджері нещодавно.

Більше того, тепер у чатах можна призначити анонімних адміністраторів. Адмін не буде відображатися в групі, але зможе публікувати повідомлення від її імені. Якщо таких адмінів багато, їм можна дати нікнейми, за якими вони ідентифікуватимуться.

Також Дуров зазначив, що компанія намагається привносити у додаток щось нове кожного місяця, проте може запізнитися з апдейтом. 

Павло Дуров є творцем соцмережі "Вконтакте", забороненої в Україні вже декілька років.

Нагадаємо, українські користувачі заборонених в Україні російських ресурсів, за типом ВКонтакте, Яндекс і інших, будуть ставитися на облік Ради національної безпеки й оборони України. Акаунти перевірятимуть на предмет поширення російського контенту.

Вийти в ефір