Останні новини

Два місяці у кайданах: скуті ланцюгом закохані з Харкова розповіли про їхню найбільшу проблему

Романтична пара провела у ланцюгу вже два місяці і ще планують не знімати кайданки місяць.

Відчайдушна пара закоханих Олександр і Вікторія у День святого Валентина скували себе ланцюгами. Вже два місяці вони нерозлучні один з одним та мають намір провести так ще місяць, аби поставити Національний рекорд України.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на сюжет ТСН.

Читайте також: Королівська сім'я поділилась унікальними фото родини з принцом Філіпом

Пара розповіла, що на початку експерименту їм було дуже складно — вчилися разом одягатися, працювати та перебувати усюди вдвох. У Вікторії навіть були проблеми зі шкірою на місцях, де знаходилися ланцюги.

Зараз Олександр та Вікторія кажуть, що знаходитись поруч цілодобово їм стає усе дедалі важче. Найбільше бажання — помити руки окремо один від одного. Зізнаються, що рятує лише одне — за два місяці вони навчилися чути одне одного.

"Ми досягли того, що хотіли. Ми стали більш лояльні один до одного. Всі побутові сварки ми обговорюємо. А раніше такого не було", - розповів Олександр.

Через місяць пара планує знімати кайдани. Саме такий термін вони поставили собі у День святого Валентина, коли під наглядом представника Національного реєстру рекордів і сталася зварка рук. Знімати ланцюга вони планують так само урочисто.

Нагадаємо:

  • 14 лютого молода пара закоханих приїхала до Києва, щоби скувати себе "ланцюгом кохання". Хлопець з дівчиною планують прожити так 3 місяці і встановити рекорд.
  • У молодої пари з Харкова, яка скувала себе ланцюгом на три місяці, вже через дві дні почались проблеми зі здоров'ям. Чоловік показав, що має сильний набряк, а ланцюг вже почав здавлювати кінцівку.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05