Останні новини

Двірник не прибирає, бо дуже брудно: у Києві на Соломянці люди травмуються на розбитій дорозі. Репортаж Kyiv Live

У столиці на вулиці Кавказькій, 9 зовсім знищене асфальтне покриття, бо щодня у невеликому дворику зупиняються більше півсотні машин. Двір захаращений сміттям, дитмайданчик занедбаний, під деревами гниють покинуті автівки. А житель самого будинку неодноразово травмувався на цих "американських гірках".

Kyiv Live оглядав територію та будинок по заявці киянки та з'ясовував, хто має цим піклуватися.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/l3R_MJhG6KQ" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Киянка Галина Василівна звернулася до керуючої компанії свого будинку, аби вони зайнялися станом її під'їзду. Але за їхнім рішенням стан будівлі задовільний. Депутат Київради Владислав Михайленко у щотижневій рубриці "Депутат прийшов!" оглядав Кавказьку, 9 разом з прилеглою територією

У дворі будинку асфальт вкритий ямами, що взимку перетворюються у справжній атракціон. Місцевий житель скаржиться, що неодноразово тут травмувався.

"Ям було дуже багато, я вступив у калюжу, впав і вибив плече. Сказати, що я тричі падав - то нічого не сказати. Бо коли йде дощ, і згори йде земля, то ноги просто розповзаються. Двірник сказав, що "у вас тут так брудно, так багато землі на території, що я навіть не хочу приходити", - розповідає Роман.

У подвір'ї крім цього гниють покинуті "Москвичі" та одиноко доживає віку дитмайданчик, куди давно не привозять пісок. А біля електрощитової купи сміття.

Як зазначається в сюжеті, керуюча компанія не має машини для прибирання. Жобробутом території займається підрядна компанія.

На відео видно, що сам під'їзд досліджуваного будинку теж пішов тріщинами.

Нагадаємо, вночі 2 вересня в одній квартир житлового будинку у Голосіївському районі сталася пожежа. Спалахнув балкон квартири на 2 поверсі.

Вийти в ефір