Останні новини

Динаміка смертності зростає щодня: Степанов назвав епідситуацію на межі критичності

Найбільш напружена ситуація у Києві, Хмельницькій, Житомирській та Миколаївській областях.

Динаміка епідемії COVID-19 значно погіршилась за тиждень: зростає кількість нових захворювань та летальних випадків, заповненість ліжок із киснем складає близько 58 %, а більше 67 тисяч таких місць для людей, хворих на коронавірус, Україна не в змозі забезпечити.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на заяву міністра охорони здоров'я Максима Степанова на брифінгу.

Читайте також: Фонд Вадима Столара допоміг Олександрівській лікарні

"Статистика за минулий тиждень достатньо сумна. У динаміці, якщо проаналізувати, наприклад, кількість смертельних випадків, то за минулий тиждень ця цифра склала 2 455, що на 400 смертельних випадків більше, ніж позаминулого тижня. Також у нас зросла загальна кількість захворівших за минулий тиждень і склала 103 497 повідомлень щодо захворюваності на COVID-19 за тиждень",- розповів Степанов.

Очільник МОЗ зазначив, що наразі у "червоній" зоні карантину перебуває 11 областей. Щодо найбільш напруженої ситуації він виділив Київ, Хмельницьку, Миколаївську, Житомирську області. За словами Степанова, це ті регіони, де найбільша кількість заповнених ліжок із киснем. Усі вони перебувають на червоному рівні епідеміологічної небезпеки, тому що епідситуація на межі критичності.

"Ми збільшили кількість ліжок і потужності нашої медичної системи до просто неймовірних цифр. У нас кількість ліжок із киснем складає близько 67 тисяч. Це вже ми дійшли до певної межі – і збільшувати далі немає куди, бо інші хвороби не робили канікул і їх треба також лікувати", – резюмував Степанов.

Нагадаємо:

  • ​​13 276 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 6 квітня 2021 року. Зокрема, захворіли 508 дітей та 338 медпрацівників.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04