Останні новини

Дискримінація чи ні? В Україні порівняли зарплати чоловіків і жінок

Розрив між цінністю праці жінок та чоловіків зберігається.

В Україні зменшився розрив між зарплатами жінок та чоловіків. Також зросло представництво жінок у владі, чому сприяло введення гендерних квот.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу Міністерства соціальної політики.

Читайте також: На Банковій заговорили про високе зростанні ВВП і боротьбу з бідністю

У 2017 році розрив між оплатої праці жінок та чоловіків становив 21,2 %, а в 2020 році - 20,4 %.

Зменшення розриву сприяло виконання Україною міжнародних зобов'язань Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок.

Конвенція про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок була підписана Україною в 1980 році, ратифікована - в 1981 році. У 1999 році ООН прийнятий Факультативний протокол до Конвенції, який дає можливість подання до Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок індивідуальних скарг (ратифікована Верховною Радою України у 2003 році).

Нагадаємо:

  • Майже чверть роботодавців збираються збільшити зарплати своїм співробітникам у 2021 році. Згідно з даними Державної служби статистики, у 2020 році, як і в попередні роки, зростання зарплат було наявне майже в усіх галузях. Проте оплату праці  підвищили лише 9% з усіх наймачів в Україні.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
15.04