Останні новини

Дихайте глибше, поки морози: експерти розповіли, що сталося із забрудненим київським повітрям за тиждень

Експерти прогнозують, що через погоду повітря в Києві менше забрудниться у найближчий час

За останній тиждень, з 2 по 8 лютого, рівень формальдегіду в повітрі Києва знизився, а ось інші домішки залишилися на відносно сталому рівні. Діоксид азоту в атмосфері столиці "підскочив".

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Центральну геофізичну обсерваторію імені Бориса Срезневського.

Читайте також: Що відбувалося на дорогах Києва 9 лютого

За звітний період в один раз більше від норми пил спостерігався у районі Бессарабської площі, діоксиду ж сірки в три рази понад нормальний вміст виявили на вулицях Семена Скляренка, Інженера Бородіна, Каунаській, площах Бессарабській та Перемоги.

У 2,3-2,9 рази вище дозволеного SO2 зафіксували на інших постах спостережень, окрім як біля метеомайданчику обсерваторії на пр. Науки, 37.

Діоксид азоту перевищив допустиму норму в 5-7 разів на вулицях Інженера Бородіна, Каунаській, проспекті Перемоги. У 4-4,7 рази - на Бессарабській, Перемоги, Деміївській площах. У діапазоні 2,6-3,9 рази - на інших точках вивчення, крім проспекту Науки, 37.

Особливо небезпечного для організму формальдегіду кияни могли вдихнути цього тижня на проспекті Перемоги, згаданих вже площах, вулицях Каунаській, Семена Скляренка, Олександра Довженка, бульварі Лесі Українки. Тут він "стрибнув" вище норми у середньому в два рази. У 1,2-1,9 разів підскочив формальдегід на інших спостережних пунктах обсерваторії.

За прогнозами синоптиків Укргідрометцентру, погодні умови найближчих днів аж ніяк не сприятимуть накопиченню шкідливих домішок у повітрі та легенях киян.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
02.03