Явка та порушення
Явка станом на 12:00
Явка станом на 12:00
13,5 %
Порушення станом на 13:00
Порушення станом на 13:00
198

Останні новини

DZIDZIO став жертвою нападу не вперше. З ким у артиста був конфлікт раніше?

Напад на відомого артиста Михайла Хому, більш відомого як DZIDZIO - не перший. Кілька років тому у мережі активно обговорювали конфлікт співака із колишніми партнерами та сторонніми людьми, в основі якого були фінансові інтереси.

У пресслужбі артиста поки не коментують черговий напад на українського співака через проведення слідчих дій.

Попередній конфлікт у артиста стався грудні 2018 року так само біля його офісу в центрі Києва. Тоді PR-менеджер гурту Лілія Слюсар пов’язала напад із комерційним конфліктом навколо компанії-власниці бренду DZIDZIO.

Михайло Хому назвав попередній напад рейдерством. За словами його представниці, нападу передував конфлікт артиста із Михайлом Мішковим, який заявив про те, що викупив 25% акцій в ексучасника гурту DZIDZIO Олега Турка, тому вимагав гроші від доходів Дзідзьо.

У співака заявляли, що Мішков не має відповідних документів, які підтверджували б його слова. Напередодні нападу у грудні 2018 року Мішков кілька разів намагався з'ясувати питання з представниками артиста, проте не отримав бажаних даних. Довідавшись про запланований ефір, Михайло Мішков поїхав до офісу "Хіт ФМ", де прагнув поговорити з артистом. Однак їхня бесіда завершилась сутичкою.

Михайло Мішков у свою чергу переконував, що саме він є жертвою в резонансній ситуації. За його словами, він купив 25% акцій під час корпоративу, на якому виступав гурт DZIDZIO, після чого дізнався, що гурт не має ніяких доходів. Він, як повідомляв, звертався до співвласників проекту надати необхідні документи, проте йому не надали жодної інформації. Мішков звинуватив співака у несплаті податків та "відмиванні" грошей "через підставних осіб". Чоловік скаржився, що після звернення у поліцію отримував погрози від невідомих.

У жовтні 2019-го за напад на DZIDZIO і нанесення йому легких тілесних ушкоджень почали судити 24-річного громадянина Росії. За інформацією правоохоронців, нападниками виявились чоловіки, які приїхали з Чечні. Раніше вони були судимі за підробку документів.

Нагадаємо, 

Вийти в ефір