Останні новини

Еко-відпочинок на колесах: мандрівник розказав, як стати "караванером"

Перебування на природі в наметах і зараз залишається доволі доступним засобом відпочинку для багатьох людей. Кемпінг передбачає ночівлю не в готелі, а в наметі. Для того, щоб стати “караванером”, якщо у вас є фургончик, будинок на колесах та намет, треба знати місця для найкращого відпочинку.

Караванінг – термін, що складається з англійських слів CAR – авто, VAN – причіпний вагон, позначає подорожі автомобілем з причепом у вигляді трейлера або на автодомі. Це два основні типи будинків на колесах. 

Про те, як стати “мандрівником на колесах”, в ефірі Kyiv Live розказав Валентин Багатін, "караванер - мандрівник" зі стажем.

В нас дуже гарна країна. Наприклад, можна поїхати в  Канів чи на Буцький каньйон, я люблю їздити на Десну з родиною - це дуже мальовничі міста”, - каже Багатін.

Якщо ви ніколи не подорожували на автодомі, то першу свою мандрівку необхідно максимально ретельно спланувати, а ще краще прихопити з собою досвідченого товариша. Багатін розказав, що якщо ви плануєте відпочинок у наметі, то треба брати найнеобхідніше.

Але якщо ви плануєте більш цивілізований та комфортний відпочинок, і маєте авто-будинок,  ви можете взяти набагато більше. Ваш “готельний номер” буде завжди з вами”, - додав мандрівник.

“Караванер” каже, що в Україні мало спеціальних ангарів, де можна зберігати будиночок на колесах

Я, наприклад, зберігав в ангарі, або у тенті на території садиби знайомого”, - каже Багатін.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/2izhL3YYP5c" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

На питання, чи готова країна для таких туристів на колесах, та чи можна заїхати будь-куди, мандрівник відповів просто:

Є обмеження, якщо ви боїтесь, Але якщо ні, то їдьте куди захочете”.

Нагадаємо, попри закриті кордони з Таїландом, Індонезією та Шрі-Ланкою, українські туристичні оператори почали продавати туди тури. За їхніми заявами, на екзотичні курорти вже можна вирушити в кінці вересня, крім острова Пхукет. Точних дат ще немає, проте бронювати путівки вже можна.


Теги:
Вийти в ефір