Останні новини

Експерт оцінила ймовірність зупинки метро у Києві через COVID-19

У Києві набирає обертів захворюваність на COVID-19. Через зростання числа заражень коронавірусом експерт виключила можливість зупинки громадського транспорту (включаючи метро) в Києві.

Про це лікар-епідеміолог Національної експертної групи з інфекційного контролю (NEGIC) Катерина Сояк заявила в інтерв'ю ТСН

"Насправді ніяких нових заходів поки не придумано і слід було б дотримуватися того, що вже заявлено урядом. Всі ті карантинні заходи, які зараз прописані в адаптивному карантині, дійсно актуальні, їх слід дотримуватися. І, можливо, зараз просто варто посилити контроль за виконанням цих заходів", - підкреслила вона.

Сояк наголошує, що на сьогодні громадський транспорт дуже переповнений. Однак питання не в тому, що його треба зупиняти, а в тому, що слід посилити контроль: 

"Щоб це не було безконтрольного натовпу. Я теж часто їжджу в транспорті і бачу дуже багато людей – набагато більше, ніж місць для сидіння. І мало хто це перевіряє", - додала Сояк.

Нагадаємо, коронавірус послаблює імунітет. Не варто розслаблятися, коли приходить негативний тест на  COVID-19. Висока вирогідність одразу після одужання від коронавірусу підхопити ГРВІ. Саме така біда трапилась із сімїєю телеведучої Марічки Падалко. 

 

Вийти в ефір
31.10