Останні новини

Експерт розповів, як повернути пристрасть у відносини

Святослава Федорець поділилася цікавими порадами

Експерт Святослава Федорець розповіла, як повернути втрачену у стосунках пристрасть.

Перше, з чого радить почати експерт - з пошуку причини, яка призвела до втрати статевого потягу.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Читайте також: Психолог запропонувала дієву методику, яка допоможе полюбити себе та підвищить самооцінку

За словами сексолога, на початку відносин здається, що так красиво та романтично буде завжди, але закохані забувають, що статевий потяг не є стабільним і може змінюватися час від часу. Зазвичай він залежить від фізіологічної складової та нашого способу життя.

Тому дуже важливо звернути увагу на те, чи є у нас хронічні стреси та чи немає конфліктів у парі. Адже саме атмосфера у будинку та емоції, які ми відчуваємо, в першу чергу впливають на статевий потяг.

Темперамент і статева конституція також відносяться до чинників, які можуть викликати певні непорозуміння в парі. Інколи, щоб пристрасть спалахнула з новою силою, достатньо змінити зачіску або гардероб.

Діти інколи також можуть впливати на життя пари. Тому перша рекомендація - дистанціювати дітей від подружньої кімнати. Бажано, аби спальня батьків була закритим місцем.

Ще одним способом освіжити стосунки є швидкий секс. Але пам'ятайте: якщо практикувати цей метод дуже часто - погіршується емоційний зв'язок. Також потрібно звернути увагу на те, як часто ми торкаємося до свого партнера або як часто кажемо, що ми його любимо.

Опитування показали, що чоловікам важливо аби жінка була доглянута, цікава та прагнула розвитку. Деякі вважають, о найголовніше почуття гумору. А деякі вважають, що кохання слід показувати через коштовні подарунки.

Найчастіше проблеми, за словами експерта, починаються тоді, коли ми сприймаємо кохану людину як друга. Або коли ми у стосунки переносимо проблеми з інших сфер. Також важливо не забувати ділитися про свої почуття та розповідати про інтимні бажання, не ігнорувати інтереси партнеру та промовляти образи.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/N7o5QM8jSEs" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05