Останні новини

EL Кравчук на пляжі віддав футболку барахольникам Kyiv.live. Відео

10 серпня український актор та співак EL Кравчук у прямому ефірі Kyiv.live віддав барахольникам каналу фірмову футболку.

Про це повідомляє кореспондент Kyiv.live.

"Це ексклюзивна футболка. Я підготував новий альбом і тут зображений перший сингл альбому. Я дуже люблю красиве вбрання, особливо у кадрі. І всім рекомендую запитувати в когось, як вас видно зі сторони", - розповів музикант.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/c4extNtfPwY" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, "Барахольники" збирають непотрібні речі і віддають тим, хто їх дійсно потребує. А вже ввечері, о 20:30 ведучі показують їх в ефірі і просять тих, кому ця річ потрібна по-справжньому, зателефонувати в ефір і розповісти, чому саме їм потрібно її віддати.

Троє перших додзвонювачів розповідають свої історії. А четвертий - визначає, кому з них ця річ дістанеться. Глибоко зворушливий і психологічний проект, який дозволить перенаправити великий пласт непотрібних речей для одних тим, хто їх потребує.

Теги:
Вийти в ефір