Останні новини

Елегантно та вишукано: найкращі тренди манікюру 2020 року

Восени 2020 року в моді будуть як яскраві та кричущі кольори, так і пастельні та ніжні відтінки. Особливо в манікюрі.

Про це повідомляє COSMOPOLITAN.

Ніжні відтінки в нейл-дизайні надають нігтям більш акуратний вигляд, якої б форми і довжини вони не були. Одним з головних трендів манікюру в 2020 році став райдужний нейл-дизайн, коли кожен ніготь забарвлюється в інший відтінок з однієї колірної гами. Потрібно тільки вибрати пастельні тони, які гармонійно поєднуються один з одним. Можна зробити світлий манікюр навіть з модним анімалістичним принтом. Адже зараз в пошані як коров'ячі плями, так і візерунок зебри, пітона і далматинця.

Те ж стосується і квіткового принту: малюй які завгодно квіти на нігтях, вміло комбінуючи світлі відтінки в манікюрі. Це завжди виглядає стильно і оригінально. У 2020 році в моду увірвався мікрофречн, який можна виконати на нігтях самостійно, використовуючи лише один світлий відтінок лаку. Це виглядає мега стильно і зовсім не банально, як звичний французький манікюр.

Крім анімалістики і райдужного нейл-арту, зараз в моді містичні бохо-візерунки, геометричні та абстрактні малюнки. Також в тренді комбінації відтінків нюда з самими різними кольорами - від яскравих до темних і пастельних.

Райдужний манікюр

Фото: @betina_goldstein

Мікрофренч

Фото: @betina_goldstein

Абстракція