Останні новини

Епопея триває: Тупицький планує оскаржити наказ Зеленського у Верховному суді

27 березня Президент Зеленський скасував укази Віктора Януковича і звільнив з посад двох суддів Конституційного суду.

У понеділок, 29 березня, до Касаційного адміністративного суду в складі Верховного суду надійшли позови. У них оскаржується указ президента Володимира Зеленського про скасування призначення суддями Конституційного суду України Олександра Тупицького і Олександра Касмініна експрезидентом Віктора Януковича. 

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу Верховного суду України.

Читайте також: Зеленський прокоментував звільнення Тупицького та Касмініна з КСУ

“Того самого дня (29 березня, - прим.ред)надійшов позов щодо оскарження Указу Президента України від 27 березня 2021 року № 124/2021 “Про деякі питання забезпечення національної безпеки України” в частині скасування Указу Президента України від 17 вересня 2013 року № 513 про призначення позивача суддею Конституційного Суду України”, - йдеться в повідомленні.

верховний суд.PNG

фото: скрін Telegram

Нагадаємо:

  • Олександр Тупицький ініціював спеціальне пленарне засідання Конституційного суду України на 12 квітня 2021 року.
  • Президент Володимир Зеленський прокоментував своє рішення про скасування Указу Президента про призначення Олександра Тупицького та Олександра Касмініна суддями Конституційного суду. Він зауважив, що документ підготовлений в рамках аудиту указів, підписаних Віктором Януковичем за весь час його президентства.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

 


Вийти в ефір
15.04