Останні новини

Ердоган зробив заяву щодо російсько-українського конфлікту та ролі Чорного моря

Ердоган наголосив на необхідності продовження "режиму тиші" на Донбасі та врегулювання конфлікту через діалог.

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що підтримує мирне вирішення напруги у Чорноморському регіоні. Турецький лідер зазначив, що виступає проти ескалації конфлікту та підтвердив підтримку територіальної цілісності й суверенітету України.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на видання Європейська правда.

"Наша першочергова мета - щоб Чорне море залишалося морем миру, спокою і співпраці. Ми не хочемо наростання напруги у нашому регіоні під будь-яким приводом. У цьому контексті я обмінявся думками з моїм другом (Володимиром Зеленським) з приводу поточної ситуації на сході України. Ми віримо, що нинішню кризу можливо вирішити у мирний дипломатичний спосіб на основі принципів територіальної цілісності України та міжнародного права", - заявив Ердоган.

За словами турецького президента, країна готова надати будь-яку підтримку для зниження напруги, що почала наростати останнім часом. Ердоган наголосив на необхідності продовження "режиму тиші" на Донбасі та врегулювання конфлікту через діалог на основі Мінських домовленостей, додавши, що Туреччина не визнає анексію Криму.

Крім того, Ердоган зазначив, що Туреччина підтримує "Кримську платформу" та вважає своїм обов’язком покращити становище кримських татар, які вимушені були покинути батьківщину.

Нагадаємо:

  • Президент України Володимир Зеленський та президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган 10 квітня провели зустріч. Вони обговорили Крим та Донбас.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
10.05