Останні новини

Facebook видалив сторінку французького міста Біч через його "непристойну" назву

Назва міста постраждала через непорозуміння.

Facebook переплутав назву французького міста Біч (Bitche) у департаменті Мозель з англійською лайкою і видалив його сторінку.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на BBC.

Алгоритм Facebook був упевнений, що йдеться саме про лайку, а не про місто з 5 тисячами жителів. Соціальна мережа видалила сторінку майже на місяць без будь-яких пояснень і нічого не залишивши.

Після цього мерія створила нову сторінку та назвала її Mairie 57230 (поштовий індекс міста Біч). Майже через місяць після видалення попередню сторінку все-таки відновили.

Мер міста Бенуа Кіффер розповів, що 13 квітня з ним зв'язався президент французького офісу Facebook. Він вибачився та повідомив, що сторінку вже повернули на сайт. У відповідь на це мер запросив його та Марка Цукерберга відвідати Біч.

_118010781_img_6429.jpeg

Інші муніципалітети в регіоні Pays de Bitche вирішили не ризикувати та перейменувати свої сторінки у Facebook. Наприклад, так зробили в селі Рорбах-ле-Біч, пояснивши, що "не в наших правилах заперечувати назву нашого прекрасного села, але очевидно, що Facebook, полює на цей термін, зрозуміло чому".

Це не перший раз, коли Біч потрапляє під цензуру. У 1881 році посол США у Франції Леві Парсонс Мортон оскаржив місце розташування американського посольства на площі Біч в Парижі, названому на честь воєнних заслуг міста. Мортон попросив паризьку владу перейменувати площу – назву змінили на Place des États-Unis.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!
Вийти в ефір
10.05