Останні новини

ФБР попередило про "можливі спроби" QAnon зірвати інавгурацію Байдена

Повідомляється, що "праві екстремісти" можуть видавати себе за співробітників Нацгвардії

Федеральне бюро розслідувань США попередило правоохоронні органи про існування "потенційних спроб" зірвати інавгурацію Джо Байдена 20-го січня. До них можуть бути причетні послідовники теорії змови QAnon та деякі окремі особи.

Читайте також: Байден остаточно переміг у виборах президента США.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на газету The Washington Post, в розпорядженні якої опинилася доповідь розвідки ФБР.

Інавгурація.jpg

Фото - Facebook

За даними видання, "праві екстремісти" обговорювали під час листування, як видати себе за співробітників Національної гвардії під час інавгурації. Деякі з них поділилися картами з вразливими місцями у Вашингтоні. Зокрема, вирішувалося, як ці об'єкти можуть бути використані для того, щоб втрутитися у безпеку на інавгурації.

Крім цього, у звіті йдеться про те, що прихильники QAnon та "вовки-одинаки" (окремі особи) обговорювали плани приїхати на інавгурацію Байдена. Примітно, що частина з них брала участь у штурмі Капітолію 6-го січня.

За інформацією WP, всі вищезгадані фактори оцінюють як ознаки потенційних спроб зірвати інавгурацію. Зазначається, що "численні екстремістські групи" публічно обговорюють насильство, спрямоване на зміну президентської влади. І, хоча ФБР зафіксували "підозрілий трафік" деяких учасників заворушень 6-го числа, наразі немає нічого, що вказує на будь-які конкретні дії.

Серйозність загроз у ФБР відмовилися оцінювати. Відомство лише підкреслило, що співробітники відстежують усі наведення і потенційні загрози.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.03