Останні новини

Феєрія Сокола, який гранд може очолити Шевченко та новий найкращий бомбардир в історії футболу: головні новини спорту

Ключові спортивні події

Учора, 20 січня, український голкіпер Андрій Лунін вперше вийшов в основному складі мадридського Реала. Команда Зідана на виїзді протистояла Алькояно із 3-ї ліги Іспанії в рамках 1/16 Кубка Короля.

Kyiv Live представляє головні новини спорту 20 січня.

Не такого дебюту очікували: Лунін вперше вийшов в основі Реала

Маридці сенсаційно програли 1:2. Відзначимо, що саме Реал відкрив рахунок у грі - забив Мілітао на 45-й хвилині. Алькояно відновили паритет під завісу 2-го тайму. На 80-й хвилині після подачі кутового відзначився Сольбес.

Найцікавіші моменти "чекали" у овертаймі. Спочатку видалився нападник Алькояно Лопес, але через кілька хвилин господарі забили переможний м’яч. Автором голу став Казанова (115 хвилина).

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/fXhuswqe7To" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

УХЛ: результати ігрового дня

У матчі 27-го туру Української хокейної ліги Сокіл переграв на своєму льоду Маріуполь 8:2. Київська команда здобула 19-ту перемогу в сезоні і наразі перебуває на 3 місці в турнірній таблиці. Сокіл ділить цю позицію разом із Кременчуком, у обох команд — 39 балів.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/gSXihhkv78Y" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Крижані Вовки поступилися лідеру УХЛ Донбасу — 3:6. Відзначимо, що по ходу поєдинку кияни навіть вели в рахунку, але все ж пропустили 3 шайби у третьому періоді. Крижані Вовки йдуть останніми у турнірній таблиці.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/ryC3A6yxF04" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Снігур вийшла до півфіналу турніру ITF в ОАЕ

У чвертьфіналі турніру ITF в Ель-Фуджайрі Дар'я Снігур легко обіграла Христину Бучу (Іспанія) - 6:1, 6:3. Українка організувала шість брейків, в той час як її суперниця взяла на прийомі тільки два гейми.

У півфіналі W25 Fujairah ITF Снігур протистоятиме швейцарській тенісистці Вікторії Голубич.

Іноземні букмекери фактично призначили Шевченка тренером Челсі

Наставник збірної України Андрій Шевченко є головним фаворитом на заміну Френка Лемпарда на посаді головного тренера лондонського Челсі.

19 січня "сині" зазнали поразки в англійській Прем'єр-лізі (АПЛ). На цей раз лондонці поступилися Лестеру (0:2) в рамках 18-го туру. Це змусило іноземні ЗМІ в черговий раз “заговорити” про можливу відставку Лемпарда.

• Клод Макелеле - 16/1

Черговий гол, черговий трофей, черговий рекорд: Роналду став найкращим бомбардиром в історії

Португальський нападник італійського Ювентуса і збірної Португалії Кріштіану Роналду отримав звання найкращого бомбардира в історії футболу.

Португалець забив свій рекордний гол у матчі Суперкубку Італії проти Наполі (2:0). Він став 760-м у кар'єрі футболіста. Таким чином Роналду визнали найкращим бомбардиром в історії в офіційних іграх за клуби і збірну.

В активі футболіста 1040 ігор і отримав 30 трофеїв. Роналду побив рекорд австрійського нападника Йозефа Біцана, який забив 759 голів.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/CqZ4JwxUdvI" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!