Останні новини

Фіксований тариф на газ для населення: коли запрацює та чого чекати українцям

Змінити місячний тариф на річний споживач зможе у будь-який момент

Фіксований тариф на газ запрацює в Україні вже з 1 квітня. Нова тарифікація для побутових споживачів запрацює з того моменту, як втратить силу постанова Кабміну про максимальну ціну за кубометр 6, 99 грн. Принаймні про це стало відомо від джерел в уряді.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на видання Today.ua.

Читайте також: "Температурні коефіцієнти" на газ - як не сплачувати втричі дорожче

З першого квітня почне діяти фіксована річна ціна на газ для побутових споживачів. Постачальники палива отримають можливість встановлювати незмінну ціну за нього, яка діятиме цілий рік. Утім для українців продовжуватиме діяти і місячна тарифікація, коли оператори до 25 числа визначатимуть вартість газу на наступний місяць.

Споживачі зможуть змінити тарифікацію з річної на місячну в будь-який момент, аби зекономити. Наприклад, влітку можна перейти на місячний, аби не платити фіксовану річну ставку - ціни на газ в цей період знижуються. А ось під час опалювального сезону - навпаки.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
14.04