Останні новини

Фонд Вадима Столара допоміг Олександрівській лікарні

Організація вже не перший рік працює із лікарнею та постійно забезпечує її усім необхідним для боротьби із епідемією COVID-19.

Благодійний фонд Вадима Столара подарував Олександрівській лікарні 35 нових ліжок для хворих на коронавірус. Їх повинні встановити найближчим часом.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Читайте також: Кличко заявив про критичну ситуацію з COVID-19 у Києві

Наразі у Києві збільшується кількість хворих на коронавірус, тож лікарні потребують нових ліжок. Фонд Вадима Столара постійно допомогає Олександрівській клінічній лікарні, яка є опорним пунктом з надання допомоги для людей із COVID-19.

"Ми сьогодні надаємо термінову допомогу лікарні, оскільки вона надає термінову допомогу мешканцям Києва. Тиждень тому ми дізнались про те, що вперше Олександрівська лікарня за часи пандемії коронавірусу призупиняла госпіталізацію хворих, тому ми зрозуміли, що необхідно допомагати, оскільки це не легка робота знайти реанімаційні ліжка. Зараз шукаємо по всьому світу: Польща, Німеччина, Голландія. Ця допомога зараз вкрай необхідна, адже заповненість в Олександрівській лікарні майже 100 %. Ми привезли 35 ліжок, до кінця місяця привеземо ще 50. Маємо надію, що найближчим часом їх встановлять, та продовжуємо роботу, яку розпочали ще рік тому. Я думаю, буде близько 300 ліжок",- розповів директор благодійного фонду Вадима Столара Михайло Наконечний.

У коментарі журналісту заступник директора Олександрівської лікарні Олег Антоненко зазначив, що у столиці значно збільшується кількість хворих, а отже збільшується кількість госпіталізованих. Відповідно, виникає нагальна потреба у ліжках.

"На сьогоднішній день у лікарні 650 працюючих ліжок, іноді виникає потреба у функціональних ліжках. Ми працюємо з фондом Вадима Столара, він допомагає у поставці ліжок постійно і ми зразу включаємо їх у роботу на потребу, яка у нас є. Ми є опорним пунктом по наданню допомоги ковід-хворим, ліжка використовуються для хворих на коронавірус, де є нагальна необхідність",- підкреслив Антоненко.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/xK63ytAjMIE" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

  • До Олександрівської інфекційної лікарні, опорної по COVID-19, Фонд Вадима Столара закупив 100 нових ліжок. Організація працює з "інфекційкою" вже не перший рік.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04