Останні новини

Фонд Вадима Столара передав Олександрівській лікарні столиці понад 250 спеціальних функціональних ліжок

Також до лікарні доправили тумби та столики для палат

Сьогодні, 17 лютого, Благодійний фонд Вадима Столара передав Олександрівській лікарні Києва понад 250 функціональних та реанімаційних ліжок, тумби та столики в палати. Їх використовуватимуть у палатах інтенсивної терапії та кардіологічному відділенні.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Читайте також: Стало відомо, як почувається після отруєння ліками семикласниця з Боярки

“Ми продовжуємо програму співпраці. Минулого року надіслали допомогу і в Олександрівську лікарню, і в лікарні Одеси, і в Донецьку область. А також усі лікарні, які визначили опорними по лікуванню від СOVID-19”, - розповів представник фонду Михайло Наконечний.

Заступник директора клінічної Олександрівської лікарні Києва Олег Атаманенко рохповів, що такі ліжка допомагають зняти навантаження на серце.

“Такі функціональні ліжка призначені для хворих, яким необхідно мати можливість підняти або верхню частину, або нижню для подальшого лікування. Здебільшого це ліжка для палат інтенсивної терапії”, - поділився лікар.

Зазначається, що вже сьогодні меблі встановлять у кардіологічному відділенні та пацієнти зможуть їх випробувати.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/pQR51eR11B8" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є! 

Вийти в ефір
24.02