Останні новини

ФОПам виплатять компенсацію: в Кабміні розповіли деталі та "передали привіт" місцевій владі

Для усіх підприємців передбачена однакова виплата.

Держава виплатить по 8 тисяч гривень фізичним особам-підприємцям та працівникам підприємств, які постраждають через запровадження локдауна в “червоних” зонах. Але допомогати ФОПам закликають і місцеву владу.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на сайт Кабміну.

Читайте також: ПриватБанк ввів ліміт для карток бізнес-клієнтів

“Ми розуміємо, що посилені карантинні обмеження в цих регіонах суттєво обмежують діяльність деяких сфер та підприємств. Тому буде запроваджено грошові виплати та підтримку за аналогією до тієї, яку люди отримували взимку”, — зазначив прем’єр Денис Шмигаль.

Він додав, що розроблено комплекс заходів із підтримки людей та бізнесу, які будуть реалізовані у співпраці з органами місцевого самоврядування.

“Ми очікуємо від органів місцевого самоврядування для цих людей додаткової підтримки до тих коштів, які виплачуватиме держава. Це буде правильно і відповідально”, — підкреслив глава уряду.

Нагадаємо:

  • Програма підтримки підприємців працюватиме в тих містах, які потрапили в “червону зону”. Раніше в Офісі президента зазначали, що розмір виплати становитиме не 8000 гривень, а буде еквівалентна середній зарплаті в регіоні, де веде свій бізнес підприємець.
  • Нещодавно міністр економіки Ігор Петрашко розповів, що уряд може поновити програми допомоги підприємцям, які діяли у 2020 році, в тому числі й виплати ФОПам по 8 тисяч гривень. Це залежить від карантинних обмежень, які будуть встановлюватися надалі.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
11.04