Останні новини

Форсаж по-київськи: водій збив людину та протаранив шлагбаум, аби скупатися в Дніпрі

У Києві водій білої іномарки взяв розгін аби дістатися до Дніпра. Він не зважав на охорону, що била по автівці, збив людину та вщент розніс шлагбаум на єдиному в'їзді.

Про це повідомляє  dtp.kiev.ua та "Київ Оперативний".

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/zTSsqvssydM" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

На відео видно, як водій за кермом не реагує на те, що охоронці б'ють по його авто, декілька разів бере розгін та зносить геть встановлений на в'їзді до Труханового острова шлагбаум, і збиває людину. Пізніше чоловіка затримали правоохоронці.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FKyivOperativ%2Fvideos%2F237155994313246%2F&show_text=false&width=734&height=717&appId" width="734" height="717" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media" allowFullScreen="true"></iframe>

У коментарях під відео dtp.kiev.ua дехто підтримує вандалізм керманича, адже, на їхню думку, встановлення таких шлагбаумів незаконне. При цьому інші все-таки засуджують водія:

Це вже не перше пошкодження шлагбауму на Трухановому. 2 серпня у Києві чоловік розгромив в'їзд на Труханів острів. Сума збитків - 300 тисяч гривень.

Вийти в ефір