Останні новини

Гангстери та французький стиль: нові серіали, які можна дивитися на одному подиху

Що подивитися на вихідних або ввечері після роботи? Це питання часто хвилює багатьох з нас, адже іноді здається, що дивитися все нічого, а ніякі новинки не змушують закохатися в них і прилипнути до екранів. Проте ми розвіємо всі сумніви з цією підбіркою нових серіалів, якими можна насолоджуватися на одному подиху. Варто лише запастися вільним часом!

imageTopTop

  • Правило комі (2020, міні-серіал)

Не встигли відбутися місцеві вибори в Україні, як вже скоро увага буде прикута до голосування за нового президента США. І, звісно, в медіа-просторі з'являються фільми та серіали, які присвячені цій події. Одним з таких є "Правило Комі" - екранізація мемуарів колишнього голови ФБР Джеймса Комі. В ньому показане протистояння його з Дональдом Трампом під час виборів та подій, які за ними послідували.

  • Емілі в Парижі (2020, міні-серіал)

"Емілі в Парижі" швидко став одним с найпопулярніших новий проєктів Netflix, проте його встигли вже розкритикувати за стереотипи про Францію. Саме в її столицю потрапляє головна героїня, яка працює в індустрії моди. Але не варто боятися, адже автори лише іронізували над тим, як круасани стали "родзинкою" країни, де гарні та романтичні чоловіки залюбки подарують вам своє кохання і сексуальність. Звісно ж, все це приправлено вишуканим та яскравим стилем. Та і дурість, якої не позбавили серіал автори, легко виправдовується атмосферою.

  • Фарго (2020, 4 сезон)

Якщо ви знайомі з цим серіалом, то вже знаєте, що кожен його сезон - це окрема закінчена кримінальна історія, яка частково заснована на реальних подіях. Четверта частина вийшла на екрани аж через три роки після третьої, а творці зосередилися на епосі 50-х в Канзасі. Тут на глядачів очікує цілий гангстерський салат - італійська мафія, що притісняє ірландську, яка, в свою чергу, витіснила євреїв. А ось головні вороги італійців - афроамериканці. І все це у хвацько закрученому сюжету, де є і хороші хлопці, і колоритні злодії

  • Сестра Ретчед (2020, 1 сезон)

Культовий фільм "Пролітаючи над зозуленим гніздом" вийшов в далекому 1975-му. А це - часткова його передісторія, де сюжет присвячений сестрі Ретчед, яка працює в психлікарні. І саме за дев'ять церій глядачі прослідкують за шляхом жінки, яка поступово зі звичайної робітниці закладу перетворилася в монстра. 

  • Третій день (2020, міні-серіал)

На узбережжі Британії давно помітили острів, який залишився єдиним місцем на Землі, яка не вивчило людство. Там зовсім небагато мешканців, які підкоруються загадковим та містичним силам. В різний час туди потрапляють двоє людей - Сем, який біжить від минулого, але пробуджує в собі вже забуті спогади, та Гелен, яка шукає відповіді на запитання, а її поява на острові стає початком катастрофічної серії подій.

  • Утопія (2020, 1 сезон)

Головні герої - сучасні молоді люди, до рук яких невідом чином потрапив загадковий роман, в якому описано події, що відбудуться згодом в реальності. Проте його читачі розуміють, що оповідь обривається на нещодавньому милому, а те, що буде далі, стає загадкою.

  • Ми ті, хто ми є (2020, 1 сезон)

Атмосферний серіал від Луки Гуаданьіно, який зняв мелодраму "Клич мене своїм ім'ям". Сюжет розповість про стосунки 14-річних Фрейзера і Кейтлін. Вони опинилися на італійській військовій базі, а інші діти вважають їх парою. Проте Фрейзер сумує за другом з Нью-Йорку і прив'язується до одного солдата. А Кейтлін починає захоплюватися зброєю і військовою технікою.

Раніше ми писали про нові українські серіали, які варто подивитися. Серед них - "І будуть люди" та "Козаки. Абсолютно брехлива історія".

Вийти в ефір
06.12