Останні новини

Гаррі Поттер зимуватиме в Києві: на Осокорках запрацює чарівне зимове містечко

Воно працюватиме щодня з 5 грудня

У перші вихідні грудня, 5 та 6 грудня, на території комплексу OSOCOR RESIDENCE в Києві запрацює зимова локація. Вона буде оформлена у тематиці відомово фільму про чарівників та магічний світ - стрічці про Гаррі Поттера.

Про це йдеться на офіційній сторінці заходу.

“Для наших дивовижних іноземних гостей ми збудували Osocor Winter Village, яке дуже схожий на Хогсмід, задля того, щоб їм було більш комфортніше перебувати у нас в гостях, та ділитися тими знаннями, якими володіють самі. Тут можна забути про серйозність та піддатись тим самим дитячим радощам”, - йдеться у повідомленні.

unnamed (2).jpg

Джерело: OSOCOR RESIDENCE

Тут функціонуватуть фотозони, льодова ковзанка, зимова ярмарка, проводитимуться майстер-класи та ексклюзивні вистави для дорослих та дітей.

Працюватиме містечко щодня, починаючи з 5 грудня. Основна розважальна програма для сімейного відпочинку діятиме весь час з 11:00 до 17:00. А вже з 17:00 до 22:00 в Osocor Winter Village гостей зігріють запальні вечірки з діджеями.

Нагадаємо, Департамент освіти та науки Київміськадиміністрації закликає батьків та дітей утриматися від відвідування масових заходів під час різдвяно-новорічних свят. У міськраді згадали про проведення традиційних святкових концертів у школах і дитсадках.

Вийти в ефір
16.01