Останні новини

Геращенко опублікував фото із затриманими нападниками на автобус "Патріотів - за життя"

Заступник міністра внутршніх справ Антон Геращенко опублікував світлини затриманих молодиків, яких підозрюють у нападі на автобус, в якому їхали члени організації Патріоти - за життя".

"Сьогодні на трасі Харків-Київ стався конфлікт між двома групами прихильників різних політичних сил.

У разультате нападу на автобус однієї зі сторін були нанесені поранення з травматичної зброї двом громадянам. Ще один громадянин отримав черепно-мозкову травму. Інформація про загибель когось учасників протистояння не відповідає дійсності. Машини на яких були нападники - встановлені. В результаті чітких та злагоджених дій співробітників поліції Харківської області, група нападвшіх тільки що затримана в Красноградському районі Харківської області.

Політичним партіям, і взагалі кому б то не було, Конституцією України, заборонено мати будь-які силові фомірованія.

Право на законне застосування сили є тільки у держави. Національна поліція буде жорстко і принципово реагувати на будь-які силові провокації від якої б політичної сили вони не виходили - правих, лівих, червоних або блакитних. Всі особи винні в застосуванні насильства будуть затримані і притягнуті до кримінальної відповідальності", - написав Геращенко.

Нагадаємо, на трасі Київ-Харків обстріляли автобус членів громадської організації "Патріоти - За життя". Спочатку була інформація про загиблих, яку згодом спростували.

Вийти в ефір