Останні новини

Голову ОАСК Вовка та трьох суддів викликали до НАБУ як підозрюваних у справі про злочинну групу

НАБУ викликало голову Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка та трьох суддів

НАБУ викликало голову Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка та трьох суддів. Зокрема, для участі в процесуальних діях на 9 та 12 жовтня. 

Про це повідомляється на сайті НАБУ.

"Вам необхідно прибути 09.10.2020 та 12.10.2020 до НАБУ для участі у проведенні слідчих (розшукових) та процесуальних дій як підозрюваного, вручення процесуальних документів тощо, в рамках проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні", - йдеться у повістці.

Повістки підписані на імена глави ОАСК Павла Вовка, суддів Євгенія Аблова, Ігоря Погрібніченка, Володимира Келеберди.

Kyiv Live раніше повідомляв:

  • НАБУ звинувачує голову ОАСК Павла Вовка у створенні злочинної організації з метою захоплення державної влади шляхом встановлення контролю над Вищою кваліфікаційною комісією суддів, Вищою радою правосуддя та створення штучних перешкод у їх роботі.
  • 17 липня НАБУ презентувало 45-хвилинне відео про Вовка і ОАСК, де голова суду та суддя обговорювали, як будуть "владу захоплювати".  
  • Голова Окружного адмінсуду Києва Павло Вовк відреагував на оголошення його в розшук Національним антикорупційним бюро України. На своїй сторінці в Facebook він заявив, що перебуває в Україні і ні від кого не ховається, а повідомлення про підозру не отримував.
  • Генпрокурорка Венедіктова підписала подання на відсторонення супроти голови ОАСК Павла Вовка та ще 7 його колег. Тепер рішення про остаточне усунення фігурантів з посад прийматиме Вища рада правосуддя.


Вийти в ефір
18.05