Останні новини

Гороскоп на 11 серпня

Kyiv.live розповість, на що чекати знакам зодіаку 11 серпня.

Гороскоп на субботу 8 августа для каждого знака Зодиака | Mixnews

Фото з сайту mixnews.tv

Овен

Деякі люди цього дня можуть вказати вам на те, що вас занадто багато у їхньому житті. Не спішіть ображатися, замисліться: можливо, думки про вас просто відволікають їх. А це показник того, що думають про вас часто!

Телець

У другій половині дня постарайтеся не втручатися в чужі суперечки. Займіться аналізом своєї роботи, щоб поліпшити результати в майбутньому. Увечері варто приділити увагу своїй зовнішності і переглянути гардероб.

Близнюки

11 серпня буде днем, коли ви відчуєте зміну у ставленні людей до вас. Вам даватимуть відповідальніші завдання, і ви гордо зможете сказати, що тепер до вас ставляться як до рівного. Але будьте обачні: "велика сила - то велика відповідальність".

Рак

У цей день ваші самотні ночі закінчаться. Для когось це стане неприємною несподіванкою(адже ви швидко звикли до спокійних ночей під шансон), а для когось - можливістю провести час з коханими. Лише не передайте куті меду, пам'ятайте: щастя любить тишу.

Лев

11 серпня вас чекатиме просто взлет кар'єрними сходинками. На роботі вас радуватиме кожен клік мишкою. Проблеми, що напосідали тижнями, вирішаться у лічені хвилини. В особистому житті - згадайте пісню: "Хай все буде, так, як ти захочеш!".

Діва

Ваша апатія відступить. І через це екстравертна частина вашої особистості знову зможе радувати оточуючих фонтанами емоцій та вражень. Скористайтеся цим днем максимально повно - влаштуйте каву-брейк об 11 вечора або заявіться на роботу в піжамі - сьогодні зірки вам благоволіють.

Терези

Цього дня найкраще рішення для вас - зайнятися тим, що любите. Перегляньте фільм, який нагадує вам про дитинство, прочитайте книжку, що подарувала вам донька. Або набийте тату чи стрибніть з парашутом - 11 серпня все стає можливо!

Скорпіон

11 серпня ви станете більш мобільним та зможете швидше реагувати на виклики. Водночас постійні дедлайни ніяк не вплинуть на вашу особистість - ви залишитеся таким само чуйним та уважним до оточуючих.

Стрілець

Ваша підтримка цього дня дуже допоможе друзям. Вони цього не забудуть - очікуйте веселого вечора!

Козеріг

Чутливість може серйозно перешкодити вашим планам. Так боятися чужої уразливості! Вам безумовно не вистачить на це терпіння, але не переживайте, якщо знадобиться погладити когось проти шерсті.

Водолій

Цього дня, якщо не піднімати голови, можна проґавити всі можливості, що проходять повз вас? Нова любов, нова робота, нова можливість вкласти гроші - не пропустіть шансу покращити своє життя.

Риби

Ваші проблеми заважають вам роздивитися проблеми інших. Забудьте на хвилинку про свої незгоди - можливо, вашому другу потрібна підтримка.

Вийти в ефір