Останні новини

Гороскоп на 25 листопада: Дівам - замислитися над тлінністю буття, Скорпіонам - бути сильною жінкою

25 листопада пройде достославненько

25 листопада принесе усім 12 знакам довгоочікуваний гарний настрій. Відкривайте шампанське та чистіть мандаринки, навіть якщо тільки середа.

Kyiv Live вже підготував вам порцію свіженьких передвіщень.

201106-4ea56fb2-f7c8-427a-9810-49da8dbc0085-гороскоп (2).jpg

Овен

Овнам радимо берегти голівоньку: ваші дії можуть не сподобатися недругам. Бійтеся долі в.о. директора чернігівського стадіону.

Телець 

Не спиться? Постійно в голові крутяться нав'язливі думки та щемливі теми? Зірки радять забити на все та подивитися Tiktok - ми зібрали для вас чудову підбірку.

Близнюки

Як би не дула віхола вашого життя, пам'ятайте: вас на кожному кроці чекають милості. Почитайте щось приємне - наприклад, про 100 кг тюлениху Галинку.

Рак

Ракам варто почати поважати закон. Ваші вибрики до добра не доведуть. Хоча Мін'юст планує якісь полегшення, пам'ятайте: у житті є дві важливі книги - Біблія та ККУ.

Лев

Іноді навіть брутальні царі джунглів, хочуть бути розсудливими та мрійливими естетами. 25 листопада це про вас: зазирніть на мистецьку подію, аби надихнутися мариністикою великого Айвазовського.

Діва

Якщо за вікном "рейн", на душі "пейн", згадайте, що комусь гірше, ніж вам. Наприклад, дітям, які можливо малювали картину мамі, а вона відправила її в космос.

Терези

Якщо щось не вдається, скажіть собі впевнено: я - сильна та незалежна жінка, якою надихаються мільйони у світі! І навіть якщо вам 43 і ви сисадмін Олег, кивніть відображенню, перечитайте матеріал про топ-100 жінок ВВС, та вперед - підкорювати світ!

Скорпіон

Ви - стійкий та живучий, той, кого не зламають вітри долі, чия непохитна воля та сила вражають уяву. Будьте як Ленін - не той, що створив комунізм, а той у Василькові, який декілька років ховався від декомунізації на шкірфабриці.

Стрілець

Не варто рахувати кожну копійку, аби гарно гульнути на Новий рік. Проте й не економте: відпочити можна й за 340 грн, проте адмінкодекс ліпше не порушувати.

Козеріг

Ви любите смачно попоїсти? Любите випробувати вдачу? Але поважаєте закон? Тоді 25 листопада це - не ваша рольова модель.

Водолій

Якщо вам здається, що життя важке - подумайте ще раз. І якщо ви не ФОП, посміхніться - ваша участь не така вже й складна.

Риби

Втомилися від сумлінного виконання ваших обов'язків? Наплюйте на все! Відправляйтеся у подорож, кажуть, Одеса нині гостинно приймає.

Нагадаємо, супергерой каналу Kyiv.Live Нейчамен розважив телеглядачів позитивними новинами. В ефірі каналу він розповів про те, що в Новій Зеландії підтасували результати голосування за Птаха року, а в Туркменістані відкрили статую собаки з золота.

Вийти в ефір
07.03