Останні новини

Грілзи для зубів: новий вражаючий тренд 2020

Новим трендом 2020 року стали декоративні прикраси для зубів - грілзи. Це аксесуари для рота, які роблять зі сталі або дорогоцінних металів.

Грілзи часто надягають для фото чи відео. Однак їх можна носити на постійній основі. Дизайнерка з Франції Ліза Міхалік розповіла виданню Dazed Beauty, що її часто запрошували прикрашати зуби для моделей будинки високої моди та популярні журнали.

"Я завжди знала, що хочу займатися чимось творчим і одночасно хочу робити щось руками, тому спочатку вибрала роботу візажиста, а потім зайнялася створенням спецефектів. Тому мене і зацікавили зубні прикраси", – розповіла Міхалік.

Її натхнення - образи з кіно, літератури, музики, грецької міфології та історії. Ліза вважає, що у майбутньому поняття краси буде тільки розширюватися, але завжди залишатиметься суб'єктивним.

Нагадаємо, реперку Alyona Alyona номінували на нову премію ЄС у сфері сучасної музики Music Moves Europe Talent Awards 2021. З16 найкращими молодими артистами зі всієї Європи вона буде претендувати на 10 000 євро на розвиток своєї кар’єри.

Вийти в ефір