Останні новини

Гарна діляночка недалеко від ЖК та школи: на онлайн-аукціон виставили Ірпінський виправний центр

Земля виправної колонії новому власнику не належатиме

Ірпінський виправний центр №312 виставили на онлайн-аукціон в межах проєкту Фонду держмайна та Мін'юсту. Стартова ціна будівлі - 220211588 гривень.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу Фонду.

ірпінська колонія.jpeg

Фото пресслужба Фонду держмайна

Читайте також: Під Києвом горіла колонія, в якій близько 500 в'язнів - ЗМІ. Відео

Аукціон відбудеться 16 березня, відповідно заяви учасників приймають до 15 числа. Розташована установа в смт. Коцюбинське на центральній вулиці Залізничній, 1. Площа центру - 28141,7 м², а розміщений він на території у 3,8 га. До слова, землі майбутньому власнику не належатимуть - щодо їх використання йому треба буде домовитися за чинним законодавством.

Поруч об'єкта - новий житловий масив, великий парк, школа у 650 м, залізнична станція "Біличі" у 120 м, до "Академмістечка" - близько 6 км. До виправного центра також підведені комунікації, а на території - 4 артезіанські свердловини.

Оглянути об'єкт приватизації можна у будні з 9 ранку до 16 дня. До складу окремого майна держустанови Ірпінського виправного центру №312 входять серед іншого: 

  • овочесховище;
  • гуртожиток на 320 місць;
  • клуб для засуджених;
  • будівля очікувань;
  • дві альтанки;
  • магазин промислової продукції "Лавка майстра";
  • пожежне депо;
  • виставковий майданчик;

Проєкт, за яким продають колонію, передбачає виставлення на прозорі онлайн-торги майна 35-ти виправних закладів, що не працюють. Як зазначили в Фонді держмайна, утримувати такі заклади не вигідно, адже це мільйонні щорічні видатки з казни. Ірпінський виправний центр припинив працювати у серпні 2019. 

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
01.03