Останні новини

Гіганти ринку: які українські бренди перебувають в топ-найдорожчих

Серед них: інтернет-магазин, оператор зв'язку та фармацевтична компанія.

Сукупна вартість найдорожчих українських брендів зросла на 1,5% навіть попри пандемію коронавірусу. В Україні найдорожчими залишились: "Київстар", "Розетка" та "Дарниця".

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на рейтинг видання “Кореспондент”.

Читайте також: Які компанії сплатити найбльше податків у 2020 році

У ТОП-5 найдорожчих брендів України увійшли: "Київстар" ($ 225,48 млн), "Розетка" ($ 210,42 млн), "Дарниця" ($ 187,23 млн), "Моршинська" ($ 173,25 млн) і "Нова пошта" ($ 170,01 млн).

"Українські компанії стали менш сприйнятливі до проблем в економіці, а в кризу лідери виграють в порівнянні з тими, хто їх наздоганяє. Тому, що у важкі часи люди хочуть довіряти тим, кому вони несуть свої гроші. А довіра - це чи не ключова складова бренду, а отже, і його вартості", - йдеться в статті.

Найбільше зростання вартості брендів продемонструвала трійка лідерів - “Київстар”, “Розетка” і фармакологічна компанія “Дарниця”.

У підсумковий список рейтингу увійшли представники понад десятка галузей: харчової та алкогольної промисловості, паливно-енергетичного і будівельного бізнесу, онлайн-комерції, дистриб'ютори побутової техніки та портативної електроніки, роздрібні торговельні мережі, банки, телеком-компанії, фармацевтичні гіганти, логістичні та транспортні компанії .

Традиційно до рейтингу потрапляють лише українські бренди. Мультинаціональні -  створені за межами країни, не розглядаються.

Нагадаємо:

  • Стало відомо, які з українських компаній заплатили найбільше податків у 2020 році. Вперше рейтинг топ-платників податків очолило ПАТ "Укрнафта", яке у 2019 році було на 8 місці з найбльшим податковим боргом.
  • В Україні запускають нову послугу з подачі податкової декларації та сплати податків для ФОПів на спрощеній системі оподаткування.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05