Останні новини

Гладке обличчя без жодних зморшок: експерт розповів, як омолодитися в домашніх умовах і без хірургічного втручання

Виконуйте певні вправи, які допоможуть вам досягти омріяної зовнішності

Будь-яка жінка мріє мати підтягнуте тіло і гладке обличчя без зморшок. Найпопулярнішою безопераційною методикою зміцнення лицьових м'язів є фейсбілдинг. Це спеціальна гімнастика для обличчя, що сприяє його корегуванню та омолодженню. Автором альтернативної методики підтяжки обличчя став німецький пластичний хірург, фахівець в області лицьових м'язів, доктор Рейнхольд Бенц. Свою систему вправ він вигадав для знайомої балерини. Ефект від щоденних тренувань перевершив всі очікування. Більшість зморшок розгладилося, а обличчя помітно помолодшало.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Читайте також: Топ-5 продуктів для здоров'я та омолодження шкіри.

Тренер та засновниця школи фейсбілдингу Євгенія Баглик розповіла як зберегти красу і молодість без ін'єкцій та операцій. Перша зона, на яку завжди скаржаться дівчата - це зона очей. Тут, за словами спеціаліста, дуже тоненька шкіра та активний м'яз, тому й мімічні зморшки вперше з'являються саме у цьому місці.

Євгенія розповіла, як підтримувати цю зону молодою та гладенькою. Перша вправа дозволить позбутися вранці набряків під очима. Необхідно щільно закрити очі (але не примружувати) та спробувати очне яблуко ніби штовхнути назад. Вправу повторити 20 - 30 разів.

Далі буде доцільно робити вправи для носогубної зони, оскільки люди багато посміхаються та говорять, а це створює зморшки. Треба витягнути рот у формі овалу, тобто верхню губу трошки натягнути на зуби. Таку вправу необхідно робити всього пять разів по 5-10 секунд на день.

Наступна вправа направлена на розгладження зморшок в зоні міжбрів'я. Обома долонями закриваєте чоло, залишаючи тільки маленький трикутник між бровами, і намагаєтеся підіймати брови догори 20 разів.

Протипоказань до фейсбілдингу майже немає, окрім тих моментів, коли ми хворіємо, коли є температура та коли на обличчі рани чи подразнення. Фейсбілдинг є абсолютно безкоштовним, оскільки робиться самостійно та набагато дієвішим у довгостроковій перспективі, ніж ботокс.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/HIYRGZHy-EA" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
18.05