Останні новини

Голохвастов і Проня Прокопівна у балеті і авангардний "Цирюльник": якими виставами дивуватиме Національна опера України в березні

Стала відома афіша театру на наступний місяць

У березні Національна опера України обіцяє створити своїм шанувальникам та глядачам справжні весняний настрій. Дивуватимуть гала-концертами, виставами та зустрічами з зірками опери та балету.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу Національної опери України.

балет.jpg

Джерело: пресслужба Національної опери України

Читайте також: У Київ приїхав цирк "іншого" формату

Балети, опери та інші постановки показуватимуть в Національній опері чи не щодня. Публікуємо розклад найбільш популярних вистав:

  • 2 березня - перлина світового балетного мистецтва “Лебедине озеро“ П. І. Чайковського за участю Ольги Скрипченко (Одетта-Оділь), Станіслава Ольшанського (Принц Зігфрід), Ярослава Ткачука (Ротбард) і ін.
  • 3 березня -лірико-комічна опера Г. Доніцетті “Любовний напій“ з улюбленцями публіки - Валентином Дитюк (Неморіно), Тарасом Штондою (Дулькамара - дебют Тараса в цій партії), Ольгою Нагірній (Адіна) і ін.
  • 4 березня - балет “Дама з камеліями“ (хореографія і постановка Аніко Рехвіашвілі). У головних ролях цієї драми за мотивами однойменного твору Олександра Дюма - Анастасія Шевченко (Марі Дюплессі) і Денис Недак (Олександр).
  • 6 та 7 березня - киян і гостей столиці чекають традиційні Гала-концерти з нагоди Міжнародного жіночого дня за участю провідних майстрів оперної та балетної сцени.
  • 9 березня - до Шевченківських днів балет Костянтина Данькевича “Лілея“ з Катериною Кухар і Олександром Стояновим в головних ролях.
  • 12 березня - опера Дж.Верді “Набукко”. Головні партії виконують: зірка світової оперної сцени Людмила Монастирська (Абігайль), яскравий драматичний актор з оксамитовим баритоном Олександр Мельничук (Набукко), метр оперної сцени, бас Тарас Штонда (Захарія), титулована меццо-сопрано Анжеліна Швачка (Фенена) і ін.
  • 18 березня - балет Юрія Шевченка “За двома зайцями“, який давно став творчою візиткою Києва (балетмейстер-постановник - Віктор Литвинов). У головних ролях: Микита Сухоруков (Голохвастий), Тетяна Андрєєва (Проня) та ін.
  • 19 березня - опера “Севільський цирюльник“ Дж.Россіні в постановці Анатолія Солов'яненка (Фігаро - Ігор Євдокименко, Альмавіва - Анатолій Погрібний, Розіна - Ольга Фомічова, Бартоло - Андрій Маслаков, Дон Базиліо - Сергій Магера, Берта - Ірина Петрова, Фіореллі - Михайло Кирішах, Офіцер - Юрій Горинь, соло на клавесині - Ліана Косович).
  • 24 березня - опера Ж. Бізе “Кармен“. У титульної партії одна з кращих Кармен Європи - Анжеліна Швачка.
  • 26 березня - довгоочікуваний дебют Валентина Дитюк в партії Маріо Каварадоссі в опері “Флорія Тоска“ Дж.Пуччіні. Також в головних ролях: Оксана Крамарева (Флорія Тоска), Геннадій Ващенко (Барон Скарпіа), Олександр Мільов (Чезаре Анджелотті) і ін.

Квитки на вистави надходять у продаж за тиждень, до її проведення. Їх можна придбати в касі опери або онлайн за посиланням.

Розміщують гостей у залі згідно з карантинними обмеженнями. Кожен має обов'язково бути в масці та лотримуватися соціальної дистанції. На вході кожному відвідувачу проводять температурний скринінг.

Також у Нацопері попередили, що в період карантину квіти акторам дарувати не можна.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
20.04