Останні новини

Гончаренка позбавили слова в ПАРЄ на три місяці через донос російської делегації

Нардеп заявив, що на нього доніс глава делагації РФ Петро Толстой.

Народного депутата Олексія Гончаренка позбавили права виступати у Парламентській асамблеї Ради Європи. Відповідне обмеження діятиме протягом трьох місяців.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на Telegram-канал Гончаренка.

Читайте також: Україна оскаржила повноваження делегації Росії в ПАРЄ

За його словами, це сталося через донос голови російської делегації Петра Толстого щодо ситуації, яка сталася під час зимової сесії. Тоді Гончаренко назвав росіянина "антисемітом, українофобом та негідником", а також заявив, що "його місце у кімнаті грязі в палаці Путіна". 

"Тоді Толстой поскаржився на мене, написав донос, хоча напередодні під час зимової сесії ПАРЄ включався в ефір пропагандистської програми "60 хвилин" і називав Україну "фейковий державою", - наголосив нардеп.

Крім цього, стало відомо, що розгляд скарги від президента ПАРЄ Демса через прострілений український прапор і питання Меркель перенесли на початок червня поточного року.

Нагадаємо:

  • У вівторок, 20-го квітня, під час засідання Парламентської асамблеї Ради Європи її президент Хендрік Демс зупинив виступ члена української делегації народного депутата Олексія Гончаренка. Це сталося через те, що він демонстрував прострілений український прапор.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.05