Останні новини

Гороскоп на 12 січня: Близнюкам – готувати мішки для щастя, а Скорпіонам – жалити інших

Що чекає на представників кожного знаку Зодіаку 12 січня 2021

Робочий тиждень в самому розпалі, незабаром чекаємо на вівторок. А наші друзі зірок і повелителі передбачень уже дізнались, що підготував вівторок 12 січня для кожного знаку Зодіаку.

Астропрогноз на вівторок 12 січня 2021 пропонує Kyiv Live.

201106-4ea56fb2-f7c8-427a-9810-49da8dbc0085-гороскоп (2).jpg

Овен

Овнам не завадить прискіпливо ставитись до тих, з ким спілкуєтесь. Обирайте колег і товаришів у побуті досить обережно, щоби не отримати стрес, про який розповіли експерти.

Телець

Тельцям варто розкривати свою творчу складову, займатись тим, що вам цікаво - і можливо, ви зможете отримати перемогу в конкурсі, як це зробили 10 українських фотохудожників.

Близнюки

Вам щастить, ви можете розкрити потенційні таланти. Надходить час, щоби займатися цікавими справами, які вам до душі. Також варто звертати увагу і на вигідні пропозиції - щоб отримати перемогу як це зробила українська стрічка у Барселоні.

Рак

Ракам варто більше бувати на свіжому повітрі. Перехід в онлайн, як це зробив навіть театр на Подолі і Національна філармонія - це зручно, проте дихати свіжим повітрям корисно для здоров'я.

Лев

Постарайтеся бути чемними з оточенням, адже ви не знаєте, звідки прийде щастя. Не ризикуйте бездумно, як це робить чи не кожен пасажир, який сідає в київське таксі.

Діва

Діви сьогодні можуть отримати радісну звістку, майже таку, як днями отримав музикант Віктор Павлик. Вчіться дякувати життю за всі приємні сюрпризи, які отримуєте.

Терези

Терези можуть відчувати себе розібраними - майже такими, як невдовзі стане головна столична ялинка. Намагайтесь не піддаватись негативним емоціям і більше бувати у колі позитивних друзів - хоча би бути на зв'язку онлайн.

Скорпіон

Скорпіонам сьогодні варто звернути увагу на те, як ви спілкуєтесь з оточенням. Ваше слівце ще та зброя, тому намагайтеся не ранити тих, хто вам дорогий. Та й взагалі намагайтеся не дуже-то задирати людей, адже можна зіткнутися з ними як лексус і toyota в нашому матеріалі.

Стрілець

Сьогодні варто продумувати всі свої кроки наперед, адже, якщо не будете далекоглядними, то можна потрапити в таку халепу, про яку зізнаються третина киян. Намагайтесь бути відвертими - і до вас потягнуться люди.

Козеріг

Сьогодні Козероги зможуть повернути собі те, що намагалась давно відшкодувати. Наприклад, вам можуть віддати старі борги або зробити цікаві подарунки. Намагайтесь бути вдячними за такий жест долі.

Водолій

Водоліям саме час оновитись - приблизно так, як МОЗ оновив список "червоних" та "зелених" країн. Настав час для самокопання, самовдосконалення і вибору нових гарних речей.

Риби

Рибам сьогодні варто побути на самоті і подумати про те, як вони поводяться з найближчим оточенням. Можливо, ви своєю незалежністю й сильною волею лякаєте своїх близьких - і ситуація виходить не досить комфортною, як у фільмі жахів "Сторонній".

Раніше ми писали, що чекає на кожен знак зодіаку протягом тижня 11 17 січня 2021. Дізнаєтесь, чого не варто робити в кожному знаку за гороскопом.

Вийти в ефір
15.01