Останні новини

Гороскоп на 2 березня: Ракам - утихомирити агресивний стан, Рибам - поринути в радощі буття

Рекомендується берегти своє фізичне та психічне здоров'я

Другий день весни сприятиме змінам на роботі та емоціному виснаженню для деяких знаків Зодіаку, але якщо прислухатись до порад гороскопу він має пройти вдало.

Kyiv Live розповідає, що передбачили зірки всім знакам Зодіаку.

201106-4ea56fb2-f7c8-427a-9810-49da8dbc0085-гороскоп (2).jpg

Читайте також: Церковні свята у березні 2021

Овен

Сьогодні день сприятливий для зміни діяльності. Овни-службовці можуть перейти від припущень і оцінок ситуації безпосередньо до справи - використовувати можливість для зміни роботи. Вірогідні вдалі пропозиції. У ділових людей проекти будуть розвиватися непоганими темпами, працездатність деяких представників цього знаку буде гідна наслідування. 

Телець

Сьогодні вас підстерігають невдачі в особистому житті. Не потрібно надмірно концентруватися на інтимних проблемах. Цей день бажано присвятити мандрівкам, поїздкам, заміським прогулянкам. Не забувайте про тих, хто вас потребує. Сприятливо шукати втрачені речі, відновлювати забуті зв'язку. Активний відпочинок і водні процедури допоможуть зняти напругу після трудового дня.

Близнюки

У першій половині дня ви можете бути енергійними і життєрадісними. Але цей стан не протримається довго. Друга половина дня принесе розчарування і серйозні промахи. Вам буде складно оцінювати людей і здійснювати здорові вчинки. Незабаром можливі неприємні події і новини.

Рак

Невідповідність бажаного і дійсного може повалити в песимізм або викликати агресивний стан. Не рекомендується сьогодні проводити розрахунки, давати в борг і позичати. Корисний фізична праця. Якщо ви знайдете сили впоратися з цим станом, то все буде складатися успішно. Не виключено, що ви підвищите своє громадське і матеріальне становище.

Лев

Існує небезпека помилок та ілюзій. Зовні все буде здаватися незмінним і навіть успішним, але ви будете відчувати внутрішню напругу і важкі передчуття, які, однак, можуть бути оманливими. Можливо, що негативні події недавнього минулого відображаються на вашій психіці. Сьогодні корисніше зайнятися індивідуальною працею, улюбленою справою.

Діва

Сьогодні слід довіритися своїй інтуїції. Вірогідні неприємні новини, які зможуть вивести вас з рівноваги і навіть стати причиною стресу, значно ускладнивши стан здоров'я фізичного і психічного. Сімейні справи будуть пов'язані з непомірними матеріальними запитами.

Терези

Велика ймовірність надходження значних доходів або отримання гонорарів. Перипетії і складності тимчасово залишать вас у спокої. Сильні емоції можуть повністю опанувати вами. Щоб не втратити контроль над собою, рекомендується вчасно зупинитися.

Скорпіон

Несприятливий день для реорганізації побуту, зміни житла, ремонту. Сьогодні може виникнути багато проблем з майном. Не виключено, що ви потрапите в невигідне становище, що загострить і без того нестійке матеріальне становище. Бажано присвятити день звичним заняттям. Бережіться перевтоми.

Стрілець

Розумне ведення справ протягом дня буде сприяти тому, що сьогодні ваші ідеї знайдуть втілення. Ви будете здатні змінити на краще свій соціальний статус, вирішити службові завдання, зміцнити відносини з близькими. Енергійність і точність у вчинках можуть здивувати оточуючих.

Козеріг

День сприятливий для планування діяльності та оцінки власного положення. Можливий несподіваний поворот подій не на вашу користь. Якщо не втратите рішучості і блиснете відмінною діловою хваткою - досягнете відмінних результатів у діловому та особистому житті. Другу половину дня повністю присвятіть профілактичним і оздоровчим процедурам. У дітей і літніх людей велика ймовірність інфекційних захворювань. Займіться зміцненням свого здоров'я.

Водолій

Гарний настрій сьогодні буде супроводжувати тим, хто самостійно осмислив і успішно реалізував план дій. Можливо, з'явиться бажання з ким-небудь поділитися враженнями і обговорити свої проблеми. Зірки попереджають, що це може принести розчарування. Не варто сліпо довіряти приятелям. В іншому випадку можливі незворотні зміни в особистому житті.

Риби

День в своєму розпорядженні до романтичних пригод і радощів буття. Якщо ви знайдете в собі сили і час відійти від справ, то вас чекає незабутня зустріч. Ваші емоційність і життєва енергія не перестануть дивувати близьких. Не виключено також, що ви знайдете нових друзів, спілкування з якими значно збагатить ваш внутрішній світ, послужить реалізації творчих здібностей.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!Вийти в ефір
22.04