Останні новини

Гороскоп на 8 березня: Рибам - набратися сил, Овнам - бути обережними зі знайомими

Міжнародний жіночий день принесе бажану перемогу в професійній сфері

8 березня українців та українок чекає насичений день. Проте комусь доведеться випробувати свою толерантність, а хтось у черговий раз переконається, що колись зробив правильний вибір.

Kyiv Live вже підготував такий жаданий усіма гороскоп.

201106-4ea56fb2-f7c8-427a-9810-49da8dbc0085-гороскоп (2).jpg

Читайте також: Історія 8 березня

Овен

Вам варто бути обережними зі своїми знайомими. Малоймовірно, що вони проштрикнуть вас 40 разів, утім вставити ножа в спину може кожен.

Телець

Спробуйте оминути сварки та конфлікти - вам не щаститиме їх перемагати. Виберіть вичікуючу тактику, адже якщо будете чогось вимагати, отримаєте лише роздратування у відповідь.

Близнюки

Приділіть більше уваги членам сім'ї похилого віку. Наприклад, подивіться з дідусем футбол, або повишивайте з бабусею.

Рак

Якщо вам не хочете з кимось зустрічатися, або щось робити, можливо, вас направляє інтуїція. Тож якщо ви раптово змінили плани й не сіли на потяг, є ймовірність, що ви оминули якщо не сценарій "Бандерснетча", то долю "Київ-Чернівці" 100%.

Лев

Не поспішайте та добре все обдумайте, перш ніж діяти. Ось Марині Бех-Романчук це допомогло - нехай із шостої спроби.

Діва

Чим менше контактів у вас буде, тим успішніше пройде день.

Терези

Не звертайте уваги на маленькі непорозуміння, які можуть виникати як в родині, так і поза домом. Щось буде зриватися просто тому, що вам не вистачить часу. Виділіть найбільш пріоритетні справи і займіться, в першу чергу, їх втіленням в життя.

Скорпіон

Якщо у вас на душі вітряно й холодно, це може означати лише одне: або ви працюєте на восьме березня, або ви чоловік, який працює на восьме березня.

Стрілець

Якщо ви самі не створите собі проблем, день пройде успішно. Можливо, зараз варто задуматися над тим, що десь ви не потрібні й приносите лише шкоду. Особливо, якщо це доволі чітко та довго транслюють.

Козеріг

Подумайте про зміцнення свого здоров'я. У другій половині дня чарівність і безкорисливість багатьох представників даного знаку залучать і схилять до них оточуючих людей. Остерігайтеся безрозсудності. Надмірна чутливість і емоційність послужать легковажності і зайвої захопленості партнером, обманів і розчарувань.

Водолій

8 березня не варто покладатися на долю. Іноді порятунок потопельників справа рук самих потопельників - навіть допомога може виявитися палицею з двома кінцями. Раки вам це підтвердять.

Риби

Прикрі новини отримають нові деталі і буде важко від цього абстрагуватися. Утім зірки вірять, що вам це вдасться.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
14.04