Останні новини

Гороскоп на вихідні 16-17 січня: кому з неба впаде багатство, а кому краще відновити ресурс

Kyiv Live дізнавався, що віщують зірки трьом знакам Зодіаку

Наступні вихідні 16-17 січня, хоч один з днів і буде робочим, особливо запам’ятаються трьом знакам Зодіаку. Впевнені, що незважаючи на різке похолодання, Тельців, Левів та Козерогів, зігріють передбачення небесних тіл.

Kyiv Live дізнався у зірок, кому пощастить найбільше.

201106-4ea56fb2-f7c8-427a-9810-49da8dbc0085-гороскоп (2).jpg

Телець

Звідусіль лише й чути про комфорт, затишок та ресурс. Як би там не було, але новорічні свята та перший повноцінний робочий тиждень 2021 року вас добряче вимотали. Краще побудьте вдома, попийте вітаміни та солодкий чай. Надвір в люті морози краще не виходити - а раптом вам стрільне в голову добити себе та лизнути турнік на морозі. Залишайтеся вдома.

Лев

На вихідних ви озолотитесь, як столичні комунальники після підняття тарифів. Можливо, вам пощастить виграти у гівевеї або ж просто знайдеться далекий багатий родич, який залишив вам спадок. В будь-якому випадку, не намагайтеся самі випробовувати долю на сумнівних способах кредитування та ставках - у цьому випадку більше втратите, ніж отримаєте.

Козеріг

Цими вихідними замість тотального релаксу продовжте працювати над здійсненням своїх мрій. Можливо, ви хочете покращити англійську, навчитися виразно та чітко говорити або пройти курс по таргету? Сміливо розпочинайте онлайн-навчання, ви ж не молодші школярі, для яких воно неефективне.

Нагадаємо, напередодні Старого Нового року, 13 січня, в Україні відзначають Щедрий вечір. Вітальників, що ходять із поздоровленнями називають щедрувальниками, а пісні, які вони виконують - щедрівками. Щедрують, зазвичай, дівчата та діти, а вже на наступний день, Старий Новий рік, посівають хлопчики.

Вийти в ефір
26.01