Останні новини

Готівку в валюті зберігає мама? Скільки доходів задекларував міністр освіти Шкарлет

За рік очільник МОН заробив майже мільйон.

Міністр освіти та науки Сергій Шкарлет задекларував за 2020 рік майже мільйон гривень доходів. Проте його мама-пенсіонерка зберігає великі суми валюти в готівці.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на декларацію чиновника.

Читайте також: Які статки зосереджені в руках ректорів найпопулярніших українських університетів

За 2020 рік доходи міністра склали понад 940 тисяч гривень. Із них понад 483 тисячі гривень Шкарлет отримав як зарплату в університеті “Чернігівська політехніка”, в якому до грудня 2020 року він був ректором. Ще понад 440 тисяч гривень ㅡ як зарплату очільника Міносвіти. Окрім того, за минулий рік Шкарлет отримав майже 17 тисяч гривень гонорарів.

Міністр задекларував квартиру в Чернігові площею 76,9 квадратних метрів та дві автівки: Toyota Land Cruiser 2011 року випуску та Mitsubishi Pajero Wagon 2013 року випуску.

На банківських рахунках Сергій Шкарлет тримає понад 113 тисяч гривень. Він також зберігає 80 тисяч гривень та 50 тисяч доларів у готівці.

Окрім цього, у декларації Шкарлета вказані активи його матері-пенсіонерки Людмили. За минулий рік жінка отримала понад 68 тисяч гривень пенсії. Однак вона зберігає готівкою 95 тисяч доларів, 65 тисяч євро і 10 тисяч гривень.

Нагадаємо:

  • Міністр оборони України Андрій Таран задекларував за 2020 рік 2 001 059 гривень доходів. З них заробіна плата склала 688 779 гривень.
  • Родина міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка заробила близько 8 мільйонів гривень. Із них зарплата міністра - 534 тисячі.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
16.05