Останні новини

Готуймось до штурму метро: Бондаренко розповів, як возитимуть пасажирів у локдаун

Секретар Київради розповів, що пасажиропотік регулюватимуть ситуативно

У локдаун скупчення пасажирів у київському метро регулюватимуть, закриваючи станції на вхід. Це відбуватиметься за потреби - коли на платформах користувачів метрополітену буде більше дозволеної норми. 

Про це пише Kyiv Live з посиланням коментар секретаря Київради Володимира Бондаренка.

441001.png

За словами Бондаренка, робота столичного метрополітену під час локдауну буде регулюватися. Якщо на деяких станціях метро буде спостерігатися сильне скупчення людей на пероні, то на такі станції буде обмежений вхід.

"Станція може обмежуватися на вхід. Це не означає, що вона повністю закривається, просто кілька дверей будуть обмежені на вхід, і людський потік буде йти повільніше. З огляду на це, не буде скупчень в самих вестибюлях станцій", - роз'яснив Бондаренко.

Також чиновник нагадав, що при користуванні транспортом, варто пам’ятати про карантинні норми.

"Обмеження тільки одне - пускається в салон пасажир тільки в засобах захисту та відповідно до кількості місць, які вписані в документі на транспортний засіб. Це не тільки сидячі місця. Якщо в паспорті транспортного засобу є місця для стояння, то вони також можуть бути заповнені ", - наголосив Бондаренко.

Раніше ми писали, що під час локдауну працюватимуть ковзанки. Відвідувачам варто знати про нові умови, які висунули до адміністрації атракціонів. 


Вийти в ефір
15.01