Останні новини

Громадський бюджет та будинок Крістера: Анабелла Моріна розповіла, чому зараз неможливо реалізувати проект

Коштів на модель в бюджет не заклали

Проект створення зменшеної копії будинку Крістера, який розташовувався раніше на Крістеровій гірці в Оболонському районі столиці, цього року навряд чи можна буде втілити в реальність. На нього навіть не заклали коштів у бюджеті Києва на 2021 рік.

Таку інформацію озвучила в ефірі телеканалу Kyiv Live краєзнавиця Анабелла Моріна.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/j7km6Z8NWQ0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Того року проєкт переміг серед інших та мав бути відбудований. Департамент містобудування та архітектури КМДА погодив створення зменшеної дерев’яної копії споруди в парку на гірці Крістера, проте коли дійшло до виконання, від проекту відхрестились.

“Він (Департамент - ред.) повинен був бути замовником цього проекти та повинен був виділити кошти і він розвів руками, що він не може цього робити. Департамент не вніс на цей рік в бюджет кошти на виконання цього проекту”, - зазначила Моріна.

Задумка з увіковічення архітектурної споруди була спрямований на створення зменшеної копії з дерева втраченої пам'ятки архітектури Києва - Будинку Крістера з розміщенням у парку Гірка Крістера, що біля кінотеатру Шевченка.

Будинок відомих садівників Крістерів був цікавим зразком архітектури київських околиць на Пріорці. В. Крістеру Київ завдячує своїм озелененням. На сьогодні від дерев’яної забудови Києва залишилися лише поодинокі зразки.

Нагадаємо, компанія Nestlé проанонсувала запуск продажу кави бренду Starbucks для приготування вдома. На український ринок вже випущена лінійка продукції.

Вийти в ефір
19.01