Останні новини

Гримери чують її голос: лідер "Дизель шоу" Єгор Крутоголов розповів, як вони досі переживають втрату Марини Поплавської

Коментувати щось після катастрофи колектив не міг

Актор та художній керівник "Дизель шоу" Єгор Крутоголов і досі не стримує емоції, коли згадує Марину Поплавську. Гуморист топового шоу вважає, що трагічна ДТП, яка забрала життя акторки, була найважчим моментом у житті колективу.

Про це Крутоголов розповів в програмі "Люди великого міста" на Kyiv Live.

єгор крутоголов.jpg

Фото Kyiv Live

Читайте також: Якими виставами дивуватиме Національна опера України в березні

"Ми загубили дуже рідну людину. Коментувати що та як відбулося, мабуть, це банальне - водій заснув за кермом. Був суд, щось вирішували, я не цікавився, мені здається нема вже сенсу. Ми дуже відчуваємо її присутність", - поділився актор.

За його словами, колектив продовжує поповнюватися і в нових випусках, що готує "Дизель шоу" до 8 березня може з'явитися нова акторка Юлія Мотрук. На одній з репетицій із нею відбулася дійсно містична подія, після якої Крутоголов ще раз вдячно згадав Поплавську.

"І коли вона заспівала, я заходжу - а наші гримери у сльозах. Я кажу: що сталося? А вони - а ми чуємо голос Марини. І я так зупинився, подивився вгору і передав їй привіт, може, вона нам прислала", - згадує Крутоголов.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/-7ILgJDIiO0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Хто така Марина Поплавська

поплавська.jpg

Акторка багатьох телепередач та шоу "Дизель шоу", двічі чемпіонка Асоціації КВН України народилася в Новоград-Волинському Житомирської області. Понад 20 років сполучала роботу на ТБ та вчителювання, викладала дітям українську мову та літературу. Після успішного виступу на музичному фестивалі в Юрмалі керівництво телестудії НТВ запросило її до себе. Тут вона отримула роль ведучої телепередачі "На трьох". Проте всеукраїнське визнання отримала саме завдяки участі в "Дизель шоу".

У 2017 році в одному з інтерв'ю розповіла, що звільнилася зі школи, бо в неї абсолютно не вистачало часу. Останній рік життя присвятила себе повністю телебаченню і займалася роботою в улюбленому шоу.

Смертельна аварія

20 жовтня 2018 року трагічно загинула в автокатастрофі о 06:43 на Житомирській трасі, де автобус з акторами "Дизель шоу" влетів у вантажівку. Смертельна аварія сталася в Київській області біля села Мила. Наступного дня у київському Жовтневому палаці відбулося прощання з Мариною Поплавською. А 22 жовтня 2018 року 48-річну акторку поховали в Житомирі на Корбутівському кладовищі.

За два роки по її смерті колеги Марини Поплавської виготовили пам’ятник, який планують встановити у центральній частині Житомира.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
22.04