Останні новини

Гурт "НеАнгели" розпадається: чому

Співачки поділилися, що відправляються у сольне плавання

Учасниця гурту "НеАнгели" Слава Камінська шокувала фанатів новиною про те, що дует, після 15-річного існування, розпадається. 26 березня відбудеться прощальний концерт колективу.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Instagram Слави Камінської.

Читайте також: The Hardkiss презентували нову пісню "Обійми"неангели.jpg

Гурт "НеАнгели" заявив про розпад. Фото з відкритих джерел

Так, це завершення співпраці, що тривала з 2006 року. За 15 років існування колектив жодного разу не змінював складу. Солістки Слава Камінська та Вікторія Смеюха мають наміри займатися сольною творчістю.

Слава Камінська зазначила, що рішення про розпад гурту не було спонтанним. До нього вона, Віка та їхній продюсер Юрій Нікітін прийшли разом. Зі слів Камінської, причиною стало те, що солісткам стало затісно на сцені. Також вона додала, що Нікітін вже не має ані можливості, ані бажання займатися гуртом.

"Образливо. 15 років ми одне до одного звикали. Віка для мене дуже близька людина, незалежно від того, що ми так багато сварилися. Ми з нею прощаємося не остаточно, звичайно. Гурт "НеАнгели" це про моє життя, про кохання, про якісь дівочі страждання",- розповіла Камінська.

Гурт "НеАнгели" відіграють прощальний концерт, який відбудеться 26 березня у FREEDOM.

<iframe width="740" height="500" src="https://www.youtube.com/embed/3AYM7HuNkto" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
<iframe width="690" height="420" src="https://www.youtube.com/embed/ACGvFrvWVTk" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
14.04