Останні новини

“66-й день на Майдані”: чому ФОПи досі мітингують та що говорять про це політики

Телеканал Kyiv Live транслював мітинг з місця події та запросив у студію депутатів, щоб дізнатися їхньої думки

Учасники руху SaveФОП продовжують  відстоювати свої інтереси на Майдані у лютий мороз. Учасники акції зазначають, що стоятимуть до кінця. Проте депутати Київради вважають, що з протестами не все так однозначно.

Чого вимагають ФОПИ та з цього приводу думають політики - далі у сюжеті  Kyiv Live.

Читайте також: Кількість донорів під час карантину скоротилася в загальному на 40-60%

“Ми мітингуємо вже 66-й день. Ми хочемо, щоб представники нашого руху увійшли в раду офісу президента і була створена площадка для діалогу. Ми плануємо тут стояти до перемоги”, - розповіла одна з учасниць руху.

Мітингувальники жаліються, що не мають умов, щоб зігрітися, тоже на день ходять десятки кілометрів.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Ot93j2V32Ew" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Гості студії депутати  Київради Лілія Пашина і Володимир Яловий зазначили, що ситуація складна та неоднозначна. 

“Сьогодні самозайнятість населення, малий бізнес - став практично основою держави. Але тут ще ковід наклався... Коли ми дивимось на Європу - то там саме ця категорія бізнесу більш захищена і держави турбуються про них: дають їм певні льготи, канікули і таке інше. А в нас задумали ввести ці апарати. Я переконаний, що це було не на часі”, - хвважає Яловий. 

На думку Пашиної, підприємці поділяються на дві категорії - хто підтримує РРО, та хто - ні. Проте, за її словами, виникає питання, чому ФОПи так проти касового апарату, якщо він надається безкоштовно.

“Є одна група, яка за скасування РРО, хоча воно ж є безкоштовним, - тут питання, чому так не хочуть? Можливо - там проблеми з адмініструванням? Є інша група, яка каже: “Ми ж працюємо з РРО, чому тільки ми працюємо, чому інші не працюють?” - зазначила депутатка.

Нагадаємо:

  • 17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав законопроект, що зобов'язує застосування касових апаратів (РРО) у сферах торгівлі, харчування та надання послуг. Пізніше введення РРО відтермінували до 1 січня 2022.
  • 18 листопада під Верховною Радою відбувся протест підприємців через карантин вихідного дня та введення апаратів для фізичних осіб підприємців. Учасники руху Save ФОП перекрили вулицю Грушевського і підходи до парламенту. Під час мітингу відбулося декілька сутичок протестувальників з поліцейськими. 
  • 28 січня активісти SaveФОП вийшли на "масштабний марш".Вони виступали з імпровізованої сцени, а о другій годині у поліції повідомили про перекриття однієї з найбільших магістралей столиці - проспект Перемоги. Мітингувальники вирушили у бік метро "Берестейська". Після цього учасники руху SaveФОП прибули до посольства США

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!Теги:
Вийти в ефір
05.03